~ThE~FuN~FoRuM~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
~ThE~FuN~FoRuM~

:)!!!DoN`t WORRY,Be HAPPY!!!;)
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Баща ми е Върхът

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Happy_girl
Залепен за клавиатурата!
Залепен за клавиатурата!
Happy_girl


Брой мнения : 118
Registration date : 23.10.2007

Баща ми е Върхът Empty
ПисанеЗаглавие: Баща ми е Върхът   Баща ми е Върхът EmptyПон Ное 19, 2007 8:25 pm

БАЩА МИ Е ВЪРХЪТ
Всеки баща един ден трябва да осъзнае,че малкото му Момиченце е сталало вече Жена.Невероятна комедия от грешки и недоразумения!
Животът на един разведен мъж се преобръща с главата надолу, когато завежда своенравната си 14-годишна дъщеря Никол на ваканция на тропически остров.Никол иска да изглежда като истинска жена, а не като тийнейджърка. Проблемите на Андре (Жерар Депардийо) започват от момента, в който дъщеря му измисля невероятна история, опитвайки се да впечатли момчето на мечтите си. В нейната фантазия Андре е любовник, който се представя за баща й. А резултатъ е истински хаос, застрашаващ новата романтична връзка на дъщерята и.... репутацията на бащата. БАЩА МИ Е ВЪРХЪТ ще ви отведе на забавна и шеметна ваканция, която никога няма да забравите!
Баща ми е Върхът Mfitfhm7





Сценаристи Франсис Вебер и Чарли Питърс
Режисьор Стив Майнър
Оператор Дарин Окада
Композитор Дейвид Нюман
В ролите: Жерар Депардийо, Катрин Хейгъл, Долтън Джеймс, Фейт Принс, Стивън Тоболовски и др.

Жерар Депардийо
Gerard Depardieu

Дата на раждане - 27.12.1948.
Място на раждане - Франция.

Роден в малкото планинско градче Chateauroux в централна Франция, Жерар Депардио е един от най-уважаваните и световноизвестни актьори. “Богус” отбелязва деветдесетишестия му филм, от които седемдесет и пет от участията му са главни роли.

Третото от шест деца на беден тенекеджия, Депардио напуска училище на дванадесет години и на шестнадесет години попада в Париж, където се присъединява в актьорските класове на Националния Популярен театър (НПТ).

От тогава работата му на сцена включва роли в повече от петнадесет постановки, между които са творби на Маргарет Дюрас, Питър Ханк, Дейвид Стори, Израил Хоровиц, Молиер, Натали Сарот и много други.От дебюта си във филма на Роджър Майнхарт “Le Beatnik et le Minet” (1965 година) ролите на Депардио в киното театъра и телевизията стават все по-забележителни, а с играта през 1973 година като един от двамата хулигани във филма на Бернар Блие “Going Places” той се утвърждава като актьор.

През 1988 година той се събира отново с актрисата Катрин Деньов във филма “Drole d’Endroit pour une Rencontre” на рижисьора Франсоа Дюпейрон, а в същата година играе в “Deux” на режисьора Клод Види.Ролята му във филма на Жан-Пол Рапеню “Cyrano de Bergerac” му донася много високи награди, като Сезар за най-добър актьор, Наградата за най-добър актьор на Фестивала в Кан през 1990 година и номинация на Академията за най-добър актьор.

През 1990 година заедно с Анди Макдауъл, той изпълнява първата си роля на английски език във филма “Green Card”, режисиран от Питър Уиър. Играта на Депардио в този филм му донася наградата Златен Глобус за най-добър актьор в комедия.

През следващата година той изпълнява ролята на Христофор Колумб в епическия филм на Ридли Скот “1492 : Conquest of Paradise”. Също през 1991 година, той играе в “My Father the Hero” и във филма на режисьора Ален Корньо “Tout Les Matins du Monde”, в който участва и сина му Жиюлам.

През 1992 година той взема участие в “Helas Pour Moi”на Жан Люк Жодар и в “Une Pure Formalite” на Джузепе Торнаторе, заедно с Роман Полански. През същата година той завършва и участието си в “Le Colonel Chabert”, филм на режисьора Ив Анджело по книгата на Балзак. Като добавка към филмовата си кариера Депардио е записал и няколко албума, а от 1968 година активно се развива и в театъра .

През 1984 година, той заедно със съпругат си играе в театралната постановка “Тартюф” на Молиер, като през същата година той е режисьор и сценарист на филм със същото заглавие.

Депардио е известен още и като надарен и запален винопроизводител, почти толкова добър колкото и в актьорската професия.

Многоо сладко филче,много ми харесва...и актьорите са Готини...Струва си да го гледате!!! SUPER yyyyy da.da!super! subrahme se! namigane
Върнете се в началото Go down
:)~HaPpY~ViKi~;)
♫Admin♪
♫Admin♪
:)~HaPpY~ViKi~;)


Брой мнения : 1524
Age : 32
Registration date : 29.06.2007

Баща ми е Върхът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Баща ми е Върхът   Баща ми е Върхът EmptyВто Ное 20, 2007 6:14 pm

3 SUPER SUPER
Върнете се в началото Go down
https://thefun.bulgarianforum.net
`moni4ka
♫Admin♪
♫Admin♪
`moni4ka


Брой мнения : 1203
Age : 31
Registration date : 30.06.2007

Баща ми е Върхът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Баща ми е Върхът   Баща ми е Върхът EmptyЧет Ное 22, 2007 2:31 pm

вече съм го гледала! Wink
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/ludo_mon4e
:)~HaPpY~ViKi~;)
♫Admin♪
♫Admin♪
:)~HaPpY~ViKi~;)


Брой мнения : 1524
Age : 32
Registration date : 29.06.2007

Баща ми е Върхът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Баща ми е Върхът   Баща ми е Върхът EmptyПон Ное 26, 2007 5:47 pm

и аз така! 1
Върнете се в началото Go down
https://thefun.bulgarianforum.net
Sponsored content





Баща ми е Върхът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Баща ми е Върхът   Баща ми е Върхът Empty

Върнете се в началото Go down
 
Баща ми е Върхът
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
~ThE~FuN~FoRuM~ :: Кино :: Игрални филми-
Идете на: