~ThE~FuN~FoRuM~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
~ThE~FuN~FoRuM~

:)!!!DoN`t WORRY,Be HAPPY!!!;)
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Пълна промяна

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
`moni4ka
♫Admin♪
♫Admin♪
`moni4ka


Брой мнения : 1203
Age : 31
Registration date : 30.06.2007

Пълна промяна Empty
ПисанеЗаглавие: Пълна промяна   Пълна промяна EmptyПет Окт 19, 2007 11:47 am

Е,давайте инфо,коментарчета,участници,дъра бъра!
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/ludo_mon4e
:)~HaPpY~ViKi~;)
♫Admin♪
♫Admin♪
:)~HaPpY~ViKi~;)


Брой мнения : 1524
Age : 32
Registration date : 29.06.2007

Пълна промяна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пълна промяна   Пълна промяна EmptyВто Окт 23, 2007 10:42 am

Сега не ми се търси информация!
Embarassed
Преди го гледах, но вече спрях, защото не им правят толко голяма промяна!То добре, че е грима, иначе никаква разлика няма да има! Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://thefun.bulgarianforum.net
:)~HaPpY~ViKi~;)
♫Admin♪
♫Admin♪
:)~HaPpY~ViKi~;)


Брой мнения : 1524
Age : 32
Registration date : 29.06.2007

Пълна промяна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пълна промяна   Пълна промяна EmptyВто Окт 23, 2007 10:44 am

имам един въпрос:
Хората, които са се подложили на тази промяна, после как ще си задържът новия вид, като не могат да си го позволят??? :bounce:
Върнете се в началото Go down
https://thefun.bulgarianforum.net
`moni4ka
♫Admin♪
♫Admin♪
`moni4ka


Брой мнения : 1203
Age : 31
Registration date : 30.06.2007

Пълна промяна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пълна промяна   Пълна промяна EmptyВто Окт 23, 2007 1:00 pm

вики,ти па намери кой да питаш! Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/ludo_mon4e
:)~HaPpY~ViKi~;)
♫Admin♪
♫Admin♪
:)~HaPpY~ViKi~;)


Брой мнения : 1524
Age : 32
Registration date : 29.06.2007

Пълна промяна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пълна промяна   Пълна промяна EmptyВто Окт 23, 2007 4:44 pm

хахахах!
аз не питам само теб! Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://thefun.bulgarianforum.net
`moni4ka
♫Admin♪
♫Admin♪
`moni4ka


Брой мнения : 1203
Age : 31
Registration date : 30.06.2007

Пълна промяна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пълна промяна   Пълна промяна EmptyНед Ное 04, 2007 7:06 pm

да!деси,тия неща са за тебе направени,от теб се очакваше да пише яко да правиш още теми,а ти само едно мненийце!лошо деси!пише веднага! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/ludo_mon4e
D*E*S*I*T*Y*Y*Y
ಌModeratorಌ
ಌModeratorಌ
D*E*S*I*T*Y*Y*Y


Брой мнения : 688
Registration date : 11.10.2007

Пълна промяна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пълна промяна   Пълна промяна EmptyНед Ное 04, 2007 8:43 pm

“Пълна промяна” е американско реалити шоу, което стартира през 2002 година по ABC. Шоуто се излъчва в повече от 15 страни по света, в някои от които се прави и местна версия. У нас е познато от телевизия Fox Life. Тази есен по Нова телевизия стартира и българското издание на “Пълна промяна”. Шоуто ще се излъчва три пъти седмично в прайм тайма и ще включва две обикновени издания и една live-вечер. Всяка седмица “Пълна промяна” ще разказва историите на двама души, чийто живот и външност се променят пред очите ви. Общо 26 души от всички краища на България ще бъдат подложени на пластични и козметични операции, фитнес програма, диета и стайлинг. За тях ще се грижат водещи специалисти от България и чужбина при изключителни условия. Всеки от участниците ще изживее в действителност приказката за Пепеляшка пред огромна аудитория. Освен това зрителите ще могат да видят как се е променил животът им след участието им в предаването. Никой от участниците не знае до последния момент че ще бъде част от шоуто. Те ще са принудени да живеят изолирани от близките си и семействата си, без комуникации, в продължение на поне няколко седмици - и всичко това в името на красотата, за която са мечтаели цял живот. Водеща на предаването ще бъде една от най-обичаните и популярни жени в България - Гала. Очаквайте много драми, смях, изненади, шокиращи ситуации, ексклузивни кадри от операционната, откровения и звезди тази есен в “Пълна промяна”.
Върнете се в началото Go down
D*E*S*I*T*Y*Y*Y
ಌModeratorಌ
ಌModeratorಌ
D*E*S*I*T*Y*Y*Y


Брой мнения : 688
Registration date : 11.10.2007

Пълна промяна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пълна промяна   Пълна промяна EmptyНед Ное 04, 2007 8:45 pm

Гала и пълната й промяна

Руса, но не блондинка, мила, но не лигава – домашната водеща на България Гала влезе в нова роля – да представя метаморфозите на 26 души, преминали през пластичните операции в търсене на по-добро „аз“.

Вярно, предпочитахме да виждаме Гала с кафе всяка сутрин, но и в сегашното й превъплъщение на риалити-водеща я одобряваме.

С нова роля, но все така стилна, отказала кафето и започнала да спортува, Гала върви по пътя на своята пълна промяна. Вижте я.

Видяла си промяната на 26 човека. Ти самата не се ли изкуши да си направиш нещо?

Изкуших се да си направя почти всичко, но така и не успях да се преборя със страха си от интервенции, упойки , скалпели .... Може би ми трябват няколко сеанса с Мадлен, за да преодолея този страх.

Коя от историите те впечатли най-много?

Деси! Предполагам , вече всички са чули за историята на това момиче, чийто живот е бил поредица от непрекъснато страдание и тормоз заради факта, че тя нямаше коса, вежди и мигли.

Заболяването на Деси е авто-имунно, което значи, че дори да й бъде присадена коса, организмът й ще я отхвърли.

Повечето от специалистите ни препоръчваха да не я взимаме в Пълна Промяна, защото няма как да й се помогне. Оказа се, че има начин и той е . .... психотерапия.

След няколко срещи с Мадлен върху главата на Деси започнаха да се появяват първите кичурчета коса. Какво се случи до края на нейната пълна промяна , ще видите в началото на ноември.

Имаше ли комични ситуации по време на снимките? Да не можеш да познаеш някой участник например?

Да, разбира се, не всичко в Пълна промяна е болка и сълзи. Имахме и доста забавни моменти.

Имахме и точно такъв случай, когато аз и други хора от екипа буквално подминахме Денка без да я разпознаем и да я поздравим.

На нея специално това й се случва непрестанно, дори и двете й малки деца все още не я възприемат като тяхната майка.

А тъжни моменти?

Много! Всеки ден, с всеки един от участниците ни. Техните разкази за миналото им, за страданията, които са изтърпели, заради външността си, болките след операциите, емоционалната им болка от изолацията и раздялата с близките – всичко това не можеше да не ни натъжи – мен и всички ангажирани в Пълна промяна.

И накрая винаги следва един много тъжен момент и това е раздялата с нашите герои, след като станахме толкова близки през всички тези месеци. Изобщо, в Пълна промяна има много сълзи, но повечето са от радост.

Защо толкова малко мъже се подлагат на пластични операции?

Като цяло мъжете май повече се притесняват от игли, кръв, хирургически намеси. Освен това българските мъже се радват на по-добро самочувствие от българските жени /пак като цяло/.

Все пак да си признаем, ние жените сме по-суетни, което се дължи на факта, че обществото приема външността на жената за фактор от първостепенно значение. За мъжете приоритетите са други.

Колко струва красотата?

Ако трябва да го изразим буквално и в цифри – струва много пари. Специално при нас в Пълна Промяна тези цифри възлизат на около 50 000 евро едната.

Но по-важното за красотата е, че тя е свързана с много грижи и поддръжка , с нелеките емоции около диетите, фитнеса и всички останали задължения , които вървят ръка за ръка с нея.

Какви са впечатленията ти от работата на българските естетични хирурзи?

Прекрасни! Нещото , от което съм най-впечатлена е нивото на нашата естетична хирургия. Специалистите ни могат да се мерят със западните си колеги.

Разполагат с най-новата и съвременна техника, с която извършват най-сложните операции , за които сме чували и го правят изключително успешно.

Може ли една пластична операция да върне самочувствието и да те промени изцяло?

На първия въпрос – да, убедена съм 100 % в това. Имам предвид случаите, когато тази операция не е плод на суета, а е решение на сериозен комплекс.

Ако цял живот си страдал заради физически недостатък и не си се реализирал професионално или в личен план /какъвто е случаят с Деси/, няма начин това да не ти върне самочувствието и да промени живота ти.

Преживя пълна промяна от кафе до поща...какво следва?

Пълна Промяна! От тук до края на годината, а след това - ще видим.

Знаеш ли, че те наричат българската Опра Уинфри?

Знам! Няма как да не ме ласкае подобно сравнение, но ще съм още по-щастлива, ако попадна заедно с нея на страниците на списание Форбс.

Как запазваш красотата при теб?

Опитвам се да живея здравословно. Напоследък дори спортувам. Полагам всякакви грижи за кожата си. Не пуша, не пия алкохол, а най-странното е, че не пия даже и кафе

Как си почиваш?

Не мога да си почивам. Ужасното е, че дори когато имам свободно време мисълта ми е ангажирана с реални или потенциални проблеми. Все още не съм се научила как да почивам истински.

Без какво не можеш?

Всяка майка ще ви отговори същото – единственото, без което не мога , е детето ми.

Колко щастие ти е необходимо?

Цялото щастие на света
Върнете се в началото Go down
D*E*S*I*T*Y*Y*Y
ಌModeratorಌ
ಌModeratorಌ
D*E*S*I*T*Y*Y*Y


Брой мнения : 688
Registration date : 11.10.2007

Пълна промяна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пълна промяна   Пълна промяна EmptyНед Ное 04, 2007 8:45 pm

Пълна промяна Img
Върнете се в началото Go down
:)~HaPpY~ViKi~;)
♫Admin♪
♫Admin♪
:)~HaPpY~ViKi~;)


Брой мнения : 1524
Age : 32
Registration date : 29.06.2007

Пълна промяна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пълна промяна   Пълна промяна EmptyЧет Май 01, 2008 9:37 pm

е, мони ако вече не си доволнааааа.... Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://thefun.bulgarianforum.net
Sponsored content





Пълна промяна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пълна промяна   Пълна промяна Empty

Върнете се в началото Go down
 
Пълна промяна
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
~ThE~FuN~FoRuM~ :: Кино :: ТВ Шоута-
Идете на: