~ThE~FuN~FoRuM~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
~ThE~FuN~FoRuM~

:)!!!DoN`t WORRY,Be HAPPY!!!;)
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
D*E*S*I*T*Y*Y*Y
ಌModeratorಌ
ಌModeratorಌ
D*E*S*I*T*Y*Y*Y


Брой мнения : 688
Registration date : 11.10.2007

ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО   ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО - Page 2 EmptyПон Окт 15, 2007 11:50 am

Хулиана/Марица – Паола Рей
Маркос Мути – Хуан Алфонсо Баптиста
Барбара Монтесинос – Габриела Вергара
Лусмила – Наташа Клаус
Алберто Гутериес – Пауло Кеведо
Ксиомара – Росана Фернандес
Пако Тапия – Андрес Фелипе Мартинес
Рехина Солер – Кристина Лилей
Мерседес – Глория Гомес
Габриел Мути – Хавиер Гомес
Ромеро – Раул Гутиерес
Педро – Себастиан Боскан
Нино – Педро Морено
Чарли – Алфредо Анерт
Джинджър – Наталия Бедоя
Чела – Леонела Гонсалес
Хуанко – Виктор Родригес
Хуан Тобиас Фонсека – Марсело Буке
Нестор Фонсека – Хулио дел Мар
Хавиер Росалес – Дидер ван дер Хове
Жизел – Мария Аделайда Пуертас
Алтаграсия – Олга Салгадо
Алтамира – Патрисия Кастанеда
Армандо – Педро Рода
Г-жа Кастанеда – Андреа Вияреал
Върнете се в началото Go down
D*E*S*I*T*Y*Y*Y
ಌModeratorಌ
ಌModeratorಌ
D*E*S*I*T*Y*Y*Y


Брой мнения : 688
Registration date : 11.10.2007

ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО   ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО - Page 2 EmptyПон Окт 15, 2007 11:51 am

Явно на всички ви е интересно какви са рецептите на хулиана , е аз ще ви кажа някои : 1. Бор срещу екземи, лишеи и други кожни болести
2. Дюла срещу напукана кожа
3. Девисил срещу лунички 4. Босилек срещу обрив
5. Оман бял срещу сърбеж 6.Оман бял-краста,сербеж
7.Мента-обриви
8.Магарешки трън-екземи Wink
Върнете се в началото Go down
D*E*S*I*T*Y*Y*Y
ಌModeratorಌ
ಌModeratorಌ
D*E*S*I*T*Y*Y*Y


Брой мнения : 688
Registration date : 11.10.2007

ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО   ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО - Page 2 EmptyПон Окт 15, 2007 11:52 am

Ето текста на песента : Tengo el alma en pedazos
la vida en tus manos
desde que te fuistes

Veo el reflejo
de vida en ti.

(Coro)
Revela tu interior
muestra como eres.
Reflejaras la verdad
de este gran amor.
En el espejo.

Siento un amor tan profundo,
demosle al tiempo
unos segundos
para encontrar
la mujer que hay en ti.

(Coro)
Revela tu interior
muestra como eres.
Reflejaras la verdad
de este gran amor.
En el espejo.
Върнете се в началото Go down
D*E*S*I*T*Y*Y*Y
ಌModeratorಌ
ಌModeratorಌ
D*E*S*I*T*Y*Y*Y


Брой мнения : 688
Registration date : 11.10.2007

ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО   ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО - Page 2 EmptyПон Окт 15, 2007 11:52 am

А ето и на бълг. : Душата ми е на парчета,
животът ми е в ръцете ти,
откакто си тръгна.

Виждам отражението
на живота в теб.

Разкрий същността си,
покажи какъв си.
Отрази истината
в тази голяма любов,
в огледалото.

Влюбен съм до полуда,
да дадем на времето
няколко секунди,
за да открия жената в теб.

Разкрий същността си,
покажи какъв си.
Отрази истината
в тази голяма любов,
в огледалото.
Върнете се в началото Go down
D*E*S*I*T*Y*Y*Y
ಌModeratorಌ
ಌModeratorಌ
D*E*S*I*T*Y*Y*Y


Брой мнения : 688
Registration date : 11.10.2007

ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО   ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО - Page 2 EmptyПон Окт 15, 2007 11:53 am

Ето и сюжета на филма : Сюжета на теленовелата "Жената в огледалото" разказва за една невзрачна жена, отблъскваща, но добродушна, отблъсквана от обществото и от всички се влюбва в сина на собственика - Габриел Мути на компанията, в която работи. Въпреки безупречната си работа, един ден тя е уволнена от завистливите и колеги, които завиждат на нейната безупречност и интелигентност, и като виждат, че една грозница може да върши работата безупречно и по- добре от тях, те измислят купища интриги, които водят до уволнението на Хулиана.
Животът обаче поднася изненада на Хулиана, която ще промени живота и завинаги. С помощта на омагьосано огледало, един ден Хулиана се превръща в красавица и нейната нова самоличност и живот, ще и помогнат да си отмъсти на тези, които в миналото са и вредили. Дано във всичко това се крие един урок, че не е важно как изглеждаш, а каква личност си, защото красотата е преходна и не е всичко на света.
Върнете се в началото Go down
D*E*S*I*T*Y*Y*Y
ಌModeratorಌ
ಌModeratorಌ
D*E*S*I*T*Y*Y*Y


Брой мнения : 688
Registration date : 11.10.2007

ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО   ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО - Page 2 EmptyПон Окт 15, 2007 11:54 am

Ето песенат на маркос и марица : Quisiera escapar
de esta realidad
Quisiera mentir
que soy alguien más…

Y es que siempre yo soñé
e imaginaba a la vez
que mi corazón latiría,
latiría por tu ser…

Anhelo amarte
en contra del tiempo
Anhelo amarte
siempre te lo ruego
y aunque tus ojos
se pierdan sin verme,
mi corazón sigue latiendo aquí,
dentro de mí

Anhelo amarte sin tropiezos
Quiero hacerlo junto a ti
derribar estas mil barreras
Върнете се в началото Go down
D*E*S*I*T*Y*Y*Y
ಌModeratorಌ
ಌModeratorಌ
D*E*S*I*T*Y*Y*Y


Брой мнения : 688
Registration date : 11.10.2007

ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО   ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО - Page 2 EmptyПон Окт 15, 2007 11:54 am

Ето и на бълг. : Бих искала да избягам
от тази реалност
Бих искала да лъжа,
че съм нещо повече...

Винаги съм си мечтала
и представяла едновременно,
че сърцето ми ще пулсира от любов
ще пулсира заради теб…

Искам да те обичам,
въпреки времето
Искам да те обичам
завинаги, моля те
И въпреки че очите ти
са мътни, когато не ме виждат,
сърцето ми продължава да тупти тук,
вътре в мен

Искам да те обичам без пречки
искам да го направя заедно с теб
да разруша тези хиляди бариери.
Върнете се в началото Go down
D*E*S*I*T*Y*Y*Y
ಌModeratorಌ
ಌModeratorಌ
D*E*S*I*T*Y*Y*Y


Брой мнения : 688
Registration date : 11.10.2007

ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: ~Персонажи~   ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО - Page 2 EmptyПон Окт 15, 2007 11:55 am

Марица Ферер – Жената от огледалото
Марица Ферер е измислена личност, след като Хулиана поглежда в магичното огледало на леля си и си пожелава да бъде красива, да бъде друга жена. Марица е зашеметяваща красавица, но това е само повърхността, защото отвътре тя си е истинската Хулиана. Тя спечелва уважението на другите, пари, престиж и любовта на привлекателния Маркос.

Хулиана - грозната
Хулиана Солер винаги е била сладка, внимателна, любвеобилна, но... грозна. Не я забелязват, освен приятелите й и винаги е била обиждана от майка си, Рехина. Тя приема предложението на леля си да стане друга жена – жената от огледалото. През деня тя се превръща в прекрасна жена, но през нощта си е все същата грозна Хулиана.

Маркос – любовта на Хулиана/Марица
Маркос Мути, по рождение богат, винаги е имал невероятен успех сред жените и той може, и има, всяка жена, която поиска. Той никога не се е влюбвал наистина, независимо че дълго време е бил сгоден за Ксиомара. Но всичко се променя, когато Марица влиза в живота му и той открива истинската любов. Целият му живот се преобръща, когато започва да се разкъсва между Хулиана и Марица.

Барбара - мащехата
Барбара Мути е покварена, властна жена, която се е омъжила за Габриел Мути с една единствена цел – да стане по-богата и по-уважавана от всякога. Презира доведените си деца – Маркос и Антония. Успява да манипулира съпруга си умело. Нейният любовник, Алберто, и асистентът й, Ромеро, са нейните верни кучета. Управлява целия свят със своята красота... докато Марица не се появява.

Лусмила – вярната приятелка
Лусмила е преданата приятелка на Хулиана и първата, която научава тайната на Хулиана и истинската самоличност на Марица. Помага й във всичко, което предприема. Най-важните хора в нейния живот са сина й Педрито, Хулиана, Маестро Тапия и разбира се... Чарли?!

Габриел - предприемачът
Габриел Мути е основател и собственика на Mutti Inc. – много успешна козметична компания. Той е съпруг на Барбара и пастрок на Маркос и Антонио (доведени деца от предишния му брак). Преди време е имал любовна афера с Рехина Солер и без да разбере, появила се е Хулиана. Когато Хулиана се превръща в Марица, Габриел я наема за водещ химик.

Рехина - майката
Рехина Солер в била топ-модел на младини. Тя е обсебена от красотата, доброто име и младостта. Тя е била влюбена в Габриел Мути цял живот, особено след като е станал баща на единственото й дете, Хулиана. Рехина приема дъщеря си като наказание от Бог, от която постоянно се срамува. Тя постоянно се стреми да изглежда по-млада и прави всичко, за да е така.

Ксиомара – бившата годеница
Ксиомара е отдавнашна приятелка, годеница на Маркос, който много бързо я изоставя при появата на Марица. Тя е обсебена от Маркос и с помощта на по-възрастната си братовчедка, Барбара, тя прави всичко възможно, за да отстрани Марица от пътя си.

Алберто - съблазнителят
Алберто е любовник на Барбара и е готов да изпълни всяко нейно желание. Неговата роля е да съблазни Марица, за да я отдалечи от Маркос. Той обича парите, добрия външен вид, но може би неговата персона ще се промени под влиянието на Марица и доверието й е него?!

Чарли – приятелят на Маркос
Чарли е малко женствен. Обича красотата и тържествата. Той живее живота си до Маркос, докато Лусмила не се появява в живота му. Влюбвайки се в нея, той се превръща в истински мъж, който променя начина си на живот.

Маестро Тапия – учителят по танци
Тапия притежава танцувално студио в лош квартал, но обича хората там и най-вече Хулиана, неговата кръщелница. Той е най-добрия приятел на Рехина от дълго време и наистина се притеснява за нея. Той приютява Лусмила и детето, предлагайки им втория етаж над студиото...
Върнете се в началото Go down
D*E*S*I*T*Y*Y*Y
ಌModeratorಌ
ಌModeratorಌ
D*E*S*I*T*Y*Y*Y


Брой мнения : 688
Registration date : 11.10.2007

ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Интервю с паола   ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО - Page 2 EmptyПон Окт 15, 2007 11:56 am

Какво е най-хубавото в твоята професия?

Вниквайки в персонажите, които играя,
всъщност опознаваш себе си.

А кое е лошото на телевизионната кариера?

Загубата на личен живот,
с което тряабва да свикнеш.

Притесняват ли те бръчките?

Не, млада съм още, пък и смятам, че всяка възраст си има своя чар.
Освен това за една истинска актриса физическата красота не е всичко.

Правила ли си си някакви пластични операции?

Да, през 1999 г. увеличих бюста си с едни размер. Направих го,
защото така се чувствам по-добре в собственото си тяло.

Какво смяташ, че е най-хубавото в теб?

Това, че мога да поискам прошка, когато сгреша, и да простя
на другите, когато сгрешат.

Какво би те депресирало?

Ако съм без работа и ако се скарам с някого.

Занимаваш ли се с някакъв бизнес?

Да, заедно с баща ми сме съдружници в една френска козметична фирма. Засега продуктите й са разпространени само в Европа, но идеята е да се продават по целия свят.

Виждаш ли се като майка?

Разбира се. Искам да се омъжа в черква с принца на мечтите ми и
да имаме три деца.

Имаш ли близък човек до себе си?

Ще кажа само, че съм щастлива. Има човек до мен. Той не е от шоубизнеса, но повече няма да издавам нищо.

Каква е тайната на щастието според теб?

Да изживяваш всеки момент стопроцентово и да казваш това, каквото мислиш, защото никога не знаем колко още живот ни остава.

Какво би искала да ти се случи утре?

Искам нещо да ме изненада.
Върнете се в началото Go down
`moni4ka
♫Admin♪
♫Admin♪
`moni4ka


Брой мнения : 1203
Age : 31
Registration date : 30.06.2007

ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО   ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО - Page 2 EmptyПон Окт 15, 2007 11:57 am

ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО - Page 2 Ailriawroa1ozf7b1fk
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/ludo_mon4e
D*E*S*I*T*Y*Y*Y
ಌModeratorಌ
ಌModeratorಌ
D*E*S*I*T*Y*Y*Y


Брой мнения : 688
Registration date : 11.10.2007

ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Интервю с хуан алфонсо   ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО - Page 2 EmptyПон Окт 15, 2007 11:57 am

Хуан разбрахме, че се занимаваш с много неща извън актьрството.Какво правиш през свободното си време?
- Започнах кариерата си като фотомодел в родината си.След това известно време се снимах в телевизионни реклами.Учих стомотология в продължение на три години, но така и не завърших, нито започнах да работя като стоматолог, защото реших да се посветя изцяло на актьорското майсторство.Занимавах се и с професионален футбол в продължение на четири години бях вратар на Националния отбор на Венецуела.

Още ли практикуваш този спорт?
- Да освен футболът ме привлича и тенисът. Също така ежедневно правя упражнения и посещавам гимнастическият салон.

Значи добрата си форма поддържаш предимно със спорт?
- Бих казал,че със спорт поддържам 40 процента от фигурата си, останалите 60 се дължат на балансирано и правилно хранене.

Известен си със своите романтични връзки с актриси.Каква е идеалната жена за Хуан Алфонсо?
- Нямам идеал за жена.Всички жени по мое мнение са очарователни.Предпочитам обаче да имам връзки със забавни и весели жени и избягвам обсебващите и ревнивите.Външният вид не е от голямо значение.Важното е жената да е с характер, да отстоява интересите си.

Много от почитателите ти се чудят на какво се дължи прякорът ти Котаракът?
- Получих този прякор преди много години.Когато бях още дете, играехме футбол с приятелите ми и аз се впуснах да спасявам едно голово положение.Всички казаха,че съм се хвърлил гъвкаво като котарак.Тогава за пръв път ме нарекоха така.След години обаче близките ми отново започнаха да ми казват Котарака,този път заради цвета на очите ми.Когато започнах кариерата си на актьор,този прякор остана като нейзменна част от името ми.Затова ми казват Хуан Алфонсо Ел гато(от "gato" - котарак на испански).

А какво е пълното ти име и кога си роден?
- Хуан Алфонсо Баптиста Диас. Роден съм на 9 септември 1976 година в Каракас,Венецуела.

Вярно ли е,че си се снимал в календар за тази година? -
Да - средствата от продажбите са за деца сирачета.

Разказаха ни, че имаш татуировка.... - Точно така.Имам татуирано малко слънчице на корема.

Защо избра да си татуираш точно слънце?
- За да стопля самотните ми нощи - смее се

Приличаш ли си по нещо с героя ти Оскар от теленовелата "Трима братя,три сестри"?
- И двамата имаме чувство за хумор.Много обичам да разказвам вицове и да разсмивам хората около мен.Но с Оскар нямаме други допирни точки.Той е прекалено пресметлив и студен,в него има свръхамбиция.Докато аз съм по-различен.

Как се виждаш на 80 годишна възраст?
- Надявам се да живея в собствена къща на брега на морето, да се храня с риба и да съм заобиколен от децата и внуците си. Това е доста романтична мечта, нали?
Върнете се в началото Go down
D*E*S*I*T*Y*Y*Y
ಌModeratorಌ
ಌModeratorಌ
D*E*S*I*T*Y*Y*Y


Брой мнения : 688
Registration date : 11.10.2007

ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Интервю с паола и хуан алфонсо   ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО - Page 2 EmptyПон Окт 15, 2007 11:58 am

Днеска,ще надникнем малко зад камерата в ли4ният живот на звездите от нашата телевизия Телемундо. И разбира се по ваше желание са Паола и Алфонсо,те са вашите любимци. Тука в апартамента на Алфонсо е много уютно и това става благодарение и на Паола,която споделя с него това жилище. Сега ми кажете как е да живеете заедно?


П:Ами много е хубаво,аз ли4но се 4увствам тука като у дома си дори по-добре.


А:А пак аз се 4увствам добре,4е има кои да ме топли нощем,когато ми е студено.(смее се)


П:Ооооооооо,моля ви не го слушайте,това е прекалено ли4но,защото ако не млъкне,може и да му е студено тази нощ.
Как прекарвате свободното си време?


П:Ние по4ти нямаме такова, от толкова много работа не ни остава.


А:Но ина4е ако имаме,малко такова го прекарваме заедно и то в къщи,да ве4еряме заедно на свещи и да гледаме някои филм,да се замеряме с възглавници, или да си взимаме вана.


П:Да това го нау4ихме от Оскар и Химена,тъй като те така правеха и ние решихме да пробваме и ни хареса.
А ина4е кой готви?


П:Ами аз се опитвам,но не винаги се полу4ава.


А:А я кажи за първият път,когато сготви.


П:Да беше доста зле,но Алфонсо го изяде,беше мило,защото аз не го ядох.
Друго какво правите докато сте заедно?


П:Ами ние по4ти през цялото време сме заедно и тук и на работа,тъй 4е винаги сме заедно.


А:А ина4е когато сме сами,оби4аме да седнем тука на дивана в хола, да по4нем да се заливаме от смях,да се обле4ем много удобно и да послушаме музика.


П:Голямо забавление.
А как ще прекарате св. Валентин?


А:Аз ли4но не искам да казвам,защото съм и приготвил изненада за празника,но мога да кажа,4е ще много романти4но.


П:Сега направо умирам от любопитство какво ще е. Надиавам се да не е много голяма изненада или по-скоро да не лоша. Ще видим.
Сега какви са вашите взаимотношения?


А:Перфектни,едва ли има 4овек,които да оби4ам пове4е от нея.


П:И аз не мога да повярвам,4е се разбирам с някого толкова много. Просто много си оби4ам мойто котара4е! :heart:
Върнете се в началото Go down
D*E*S*I*T*Y*Y*Y
ಌModeratorಌ
ಌModeratorಌ
D*E*S*I*T*Y*Y*Y


Брой мнения : 688
Registration date : 11.10.2007

ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО   ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО - Page 2 EmptyПон Окт 15, 2007 12:00 pm

Ако искате аватари,подписи или нещо друго свързано с филма само кажете , ще се опитам да помогна на всеки !!! Wink
Върнете се в началото Go down
:)~HaPpY~ViKi~;)
♫Admin♪
♫Admin♪
:)~HaPpY~ViKi~;)


Брой мнения : 1524
Age : 32
Registration date : 29.06.2007

ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО   ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО - Page 2 EmptyСъб Мар 08, 2008 12:35 pm

ne! ne! ne! ne!
Върнете се в началото Go down
https://thefun.bulgarianforum.net
Sponsored content





ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО   ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ЖеНаТа В оГлЕдАлОтО
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
~ThE~FuN~FoRuM~ :: Кино :: Сериали-
Идете на: