~ThE~FuN~FoRuM~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
~ThE~FuN~FoRuM~

:)!!!DoN`t WORRY,Be HAPPY!!!;)
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Бритни загуби децата си

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
:)~HaPpY~ViKi~;)
♫Admin♪
♫Admin♪
:)~HaPpY~ViKi~;)


Брой мнения : 1524
Age : 32
Registration date : 29.06.2007

Бритни загуби децата си Empty
ПисанеЗаглавие: Бритни загуби децата си   Бритни загуби децата си EmptyНед Окт 07, 2007 5:33 pm

Бритни загуби децата си 0000005371-article
Още един тежък момент за Бритни Спиърс. Тежък, но не и неочакван. Съдът даде правата за отглеждане на децата й на бившия й съпруг Кевин Федърлайн.

По думите на съдията има достатъчно доказателства, които показват, че певицата не е в състояние да се грижи за Шон Престън и Джейдън Джеймс.

Както си спомняте добре, Бритни беше видяна да шофира без колан и с малкия Шон на колене.

Освен това беше снимана без бельо безброй пъти, получи нервна криза и влезе в клиника, а за капак, бившият й бодигард разказа на света как Бритни се е друсала с непознат мъж пред децата си.

„Сигурен съм, че Бритни обича децата си, но това й поведение застрашава живота им“, обясни бодигарда на излизане от съда.

„Сега съм спокоен, че на децата ми няма да се случи нищо лошо“, заяви Кевин Федърлайн. Вероятно майка му ще помага в отглеждането на децата.

Официална реакция от страна на Бритни все още няма, но близки на певицата се притесняват, че това съвсем ще я съсипе.

„Тя има нужда от сериозно лечение и спокойствие поне за няколко години. Не трябваше да се връща толкова бързо на сцената. Провалът на наградите на МTV допълнително я разстрои“, смятат приятелите на Бритни.
Върнете се в началото Go down
https://thefun.bulgarianforum.net
D*E*S*I*T*Y*Y*Y
ಌModeratorಌ
ಌModeratorಌ
D*E*S*I*T*Y*Y*Y


Брой мнения : 688
Registration date : 11.10.2007

Бритни загуби децата си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бритни загуби децата си   Бритни загуби децата си EmptyСъб Окт 13, 2007 7:34 pm

:| :| :|
Върнете се в началото Go down
Phenomenon's Livin``
Напредва бързо!
Напредва бързо!
Phenomenon's Livin``


Брой мнения : 89
Registration date : 17.02.2008

Бритни загуби децата си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бритни загуби децата си   Бритни загуби децата си EmptyНед Фев 17, 2008 4:55 pm

Ах...и тая работа стана...аз като не-почитателка на Бритни ми идва да и се изсмея в лицето...то ще си затраям Laughing
Върнете се в началото Go down
:)~HaPpY~ViKi~;)
♫Admin♪
♫Admin♪
:)~HaPpY~ViKi~;)


Брой мнения : 1524
Age : 32
Registration date : 29.06.2007

Бритни загуби децата си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бритни загуби децата си   Бритни загуби децата си EmptyНед Мар 02, 2008 9:37 pm

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
https://thefun.bulgarianforum.net
Sponsored content





Бритни загуби децата си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бритни загуби децата си   Бритни загуби децата си Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бритни загуби децата си
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
~ThE~FuN~FoRuM~ :: Потребителска зона! :: Новини-
Идете на: